Перевезення небезпечних вантажів

Міжнародне перевезення небезпечних вантажів – окремий та найбільш відповідальний напрямок в контейнерних перевезеннях.
Небезпечним вантажем (НВ) називають вантаж, який при перевезенні може завдати шкоди здоров’ю людей або завдати шкоди навколишньому середовищу.
Перевезення небезпечних вантажів має право здійснювати перевізник, який має всю необхідну документацію у вигляді ліцензії та дозволів на перевезення небезпечних вантажів морем і сушею.
Кожна небезпечна речовина відноситься до певного класу небезпечних вантажів, які утворені по:
— головної небезпеки речовини під час транспортування,
— фізичним станом речовини під час транспортування (тверде, рідке, газоподібне).
Згідно прийнятих в ООН рекомендацій і типових правил з перевезення небезпечних вантажів, всі небезпечні вантажі та речовини розділені на дев’ять класів і мають свій ООН номер (UN-number).

При контейнерної перевезення небезпечних вантажів морським транспортом особлива увага приділяється укладанні, розміщення і кріплення вантажу всередині контейнера. Самі контейнери обов’язково маркуються спеціальними стікерами з зазначенням класу небезпеки і UN-номером, що дозволяє визначити ступінь небезпеки вантажів. Перевалка небезпечних контейнерів в порту можлива тільки через термінали, які мають дозвіл на роботу з небезпечними вантажами.
Також перевезення ОГ вимагає наявності у перевізника ліцензії на транспортний засіб, яка безпосередньо здійснює перевезення контейнера з таким вантажем.
Всі ці фактори говорять про те, що перевезення та експедирування небезпечних вантажів дуже відповідальний захід і від учасників цього процесу потрібна особлива увага і професіоналізм.
Компанія «УкрЕксімТранс» готова допомогти вам з контейнерної перевезенням небезпечних вантажів та зробити це за оптимальними цінами і без додаткових проблем для вас.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ В ОДИН КЛІК