Автомобільні контейнерні перевезення

Вибираючи автомобільні контейнерні перевезення, клієнт може використовувати їх в якості проміжної ланки при доставці товару зі складу в порт або навпаки або ж в якості самостійного варіанту транспортування вантажу.
Автомобільні перевезення є найважливішою складовою практично будь-який логістичної схеми. Їх якість залежить від безлічі факторів, що включають правильний підбір транспорту, вибір маршруту, моніторинг транспорту і вантажу під час перевезення, зупинок в безпечних місцях, можливість підтримувати зв’язок з диспетчером і водієм в будь-який час доби.
Важливим фактором якості автомобільних перевезень вантажів є кваліфікація персоналу, що організує і виконує перевезення.
Автомобільні перевезення мають великий позитивний момент в тому, що час доставки набагато перевершує доставку залізничним транспортом, а так само можлива доставка вантажу у віддалені і важкодоступні райони, де немає залізничного сполучення.
Але ось тут виникає питання, а якому же водієві довірити свій вантаж, щоб він не був викрадений?
Яку машину / фуру / причіп доцільніше використовувати для перевезення саме вашого вантажу?
І кожне нове питання, як правило, породжує наступне…
Фахівці «УкрЕксімТранс» дадуть відповідь на всі ці та багато інших питань. Грамотне спілкування з клієнтом, чітка постановка завдань водіям, оперативне вирішення, виникаючих по ходу виконання автоперевезення, питань, якісний документообіг — завдання для професіоналів. Колектив наших співробітників має великий досвід реалізації різних проектів з перевезень вантажів автомобільним транспортом і здатний вирішити будь-яке завдання в області автомобільних перевезень

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ В ОДИН КЛІК