Страхування вантажів

Всі транспортні операції, по здійсненню перевезення вантажів, пов’язані з можливими матеріальними втратами такими як: пошкодження, загибель або втрата вантажу в результаті різних обставин. Тому страхування вантажів при здійсненні їх доставки набуває особливої важливості.
Компанія «УкрЕксімТранс» здійснює надання послуг зі страхування вантажів. Наші умови включають страхування «від усіх ризиків», що найбільш вигідно та надійно при здійсненні перевезень вантажів. Ви отримуєте можливість компенсувати непередбачені збитки, які можуть виникнути в процесі транспортування вантажів й швидко усунути шкоду за рахунок отриманих для відшкодування збитків коштів. Страхування вантажів дасть Вам можливість працювати в атмосфері впевненості і спокою, не побоюючись форс-мажорних обставин.
Розмір ставок страхової премії (плата за страхування) залежить від вибору застрахованих ризиків, номенклатури та упаковки вантажу, дальності перевезення, періоду і способу транспортування вантажу, його зберігання, наявності охорони та супроводу вантажу і ін.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ В ОДИН КЛІК