Морські контейнерні перевезення
доставимо вантаж в Україну і на експорт

Кожен другий власник бізнесу стикався з питанням транспортування вантажу (будь то сировина для промислової діяльності або певний вид товару).
І саме в цьому місці обов’язково виникають питання типу: як ефективніше? як економніше? як швидше? і т.д. Одним з найбільш зручних і популярних способів транспортування вантажів є міжнародні морські контейнерні перевезення. Вибираючи даний вид доставки, ви можете бути впевнені у збереженні вантажу і відносно невисокою, у порівнянні з перевезеннями іншими видами транспорту, ціною. І тут можна було б поставити крапку, при цьому у будь-якого власника тут же виникають нові питання:
А як організувати перевезення? Як домовитися з судноплавною компанією? Як оформити документи ? Як не втратити вантаж ?і тому подібні. Без надійного партнера в галузі логістики в даному питанні не обійтися. Компанія «УкрЕксімТранс» пропонує повний комплекс послуг, пов’язаних з організацією міжнародних морських контейнерних перевезень. Давні надійно збудовані відносини з відомими судноплавними компаніями і морськими контейнерними лініями Maersk, ZIM, COSCO, CMA-CGM, MSC, Happag Lloyd, YML, EVERGREEN, ARKAS, ADMIRAL, і ін., дозволяють нашим фахівцям розробити для вас максимально ефективну схему міжнародних морських контейнерних перевезень за гнучкими індивідуальними тарифами, в оптимальний транзитний час, і забезпечити безперервний контроль вантажів. Ми робимо все можливе для того щоб звільнити Ваш час і надати можливість спокійно і комфортно вести бізнес. Без нудних процедур і складних формулювань наші менеджери проконсультують Вас в питаннях морських перевезень і стануть Вашим особистим консультантом в питаннях ЗЕД. Вони запропонують кілька різних варіантів доставки, в залежності від Ваших потреб — Вам залишиться тільки вибрати найбільш підходящий.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ В ОДИН КЛІК

Ми — інші…

нам з вами однозначно по шляху, якщо
ви ставите перед собою сміливі цілі:

Розуміємо,

наскільки важливо для вас швидко і безпечно відправити необмежену кількість товару / вантажу в будь-яку точку світу і забезпечити його збереження при транспортуванні. Тому ми сплануємо модель доставки і позбавимо вас від дорогих помилок.

Віримо

в результат, чесність, свободу і найголовніше впевнені, що улюблена справа може і повинно приносити задоволення.

Створюємо
логістичну модель

«УКРЕКСІМТРАНС» переходить в новий час, співпрацюючи з лідерами і генераторами технологій та рішень. Ми не бажаємо залишатися осторонь нововведень і просто надавати логістичні послуги без розуміння і первинної оцінки того, як все йде насправді.

Саме тому з радістю приймемо ваш запит, створимо логістичну модель особисто для вас і разом оцінимо її.

Створити модель разом

ім'я

Телефон

Розширюємо небокрай
ваших можливостей

Незмінні бізнес-процеси стали докорінно змінюватися за останні роки. Ви, як і ваші клієнти, потребуєте простоти, надійності та прозорості. Власне, цим ми й займаємося.

Всі наші старання спрямовані на те, щоб позбавити вас від питань доставки та транспортування. Для цього ми кожен день, крок за кроком, рухаємося до нашої спільної великої мети.

На шляху до її досягнення, ми передбачили експертні правдиві сервіси. Дізнайтеся про них більше, зробивши пару кліків.

Робимо світ кращим,
а вас першими

З нами імпорт & експорт — це зручно, безпечно та з посмішкою, тому що:

  • робимо основну роботу за брокера: закриваємо частину документів по обороту та економимо час,
  • в курсі всіх процесів, тому сміливо підлаштовуємось і знімаємо всі питання,
  • надаємо детальний огляд ринку та його аналіз в розрізі
  • розподілимо ризики за результат і прорахуємо ефективне ведення бізнесу,
  • підготуємо відкриту пропозицію точного управлінського рішення
  • сплануємо потік вантажопотоку й накращий варіант доставки вантажу

Ми прості
в цьому складному
світі

та маємо цінності / переконання, які ведуть до спільних перемог.

і так, МИ — інші …

відкриваємо новий сенс в логістиці і прагнемо бути лідерами у створенні нового

Вірим

в важливість логістичних процесів в ланцюжку розвитку бізнесу клієнта, тому забезпечуємо їх прозорість і надійність.

в те, що удосконалюючи процеси логістики і транспортування в умовах нового часу, ми добиваємось поваги, яка дорожча за поодинокі контракти.

в те, що надаючи фінансові гарантії ми відкриваємо для клієнта нові можливості і розширюємо горизонти їх бізнесу.

в те, що робимо світ імпорту / експорту краще, простіше і зрозуміліше, відстежуючи і впроваджуючи останні світові тренди.

в те, що допомагаємо по-справжньому повірити, що улюблена справа може приносити справжнє задоволення і радість.

Тримайте
руку на пульсі
з додатком
«Пульс»

Все для того, щоб зробити ваше бізнес-життя простіше

Ми розробили розумний додаток «Пульс», з яким можна не тільки зручно дізнатися про доставку, але ще контролювати й розуміти маршрут свого вантажу.

Мобільний додаток допомагає зробити послугу транспортування та доставки товарів прозорою й чесною.

Встановити додаток